Volná pracovní místa

KOORDINÁTOR MARKETINGOVÝCH ŘEŠENÍ

Společnost RHEAHOLDING nabízí pracovní místo na pozici KOORDINÁTOR MARKETINGOVÝCH ŘEŠENÍ.

POŽADAVKY:

  • zkušenosti s marketingovými aktivitami výhodou, nikoliv podmínkou
  • kreativní a komunikativní osobnost
  • znalost sociálních sítí

NABÍDKA:

  • zázemí stabilní společnosti
  • prostor pro vlastní nápady
  • závodní stravování
  • zaměstnanecké výhody

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • spolupráce s dodavateli společnosti
  • účast na realizaci marketingových kampaní
  • zabezpečení marketingových materiálů
  • kooperace s dalšími odděleními společnosti
  • tvorba a zajišťování reklamních předmětů

ASISTENTKA ŘEDITELE

Společnost RHEAHOLDING nabízí pracovní místo na pozici "ASISTENTKA ŘEDITELE".

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • angličtina/němčina výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office, práce s internetem
  • profesionální vystupování
  • komunikativnost
  • časová flexibilita
  • organizační schopnosti
  • smysl pro pořádek

Úkoly asistentky:

  • zajišťování chodu kanceláře ředitele firmy
  • běžná agenda sekretariátu
  • účast na poradách firmy a pořizování zápisu z nich
  • přebírání a distribuce interní pošty
  • správa datových schránek
  • objednávání kancelářských potřeb, občerstvení
  • komunikace s úřady
  • spolupráce s firmami skupiny Rheaholding

Nabídka:

  • odpovídající platové ohodnocení, včetně dalších firemních benefitů

OŠETŘOVATEL/KA PRASAT

Společnost RHEAHOLDING nabízí pracovní místo v živočišné výrobě na pozici OŠETŘOVATEL/KA PRASAT.

Místem výkonu práce je farma v Dešné.

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • kladný vztah ke zvířatům
  • zkušenosti v oboru nejsou podmínkou, uchazeče bez praxe zaškolíme

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • nadstandartní platové podmínky
  • stabilní pracovní zázemí
  • firemní bonusy, stravenky

Předpokládaný termín nástupu dle dohody.

ZOOTECHNIK/ČKA V CHOVU SKOTU

Společnost RHEAHOLDING nabízí volné pracovní místo na pozici ZOOTECHNIK/ČKA V CHOVU SKOTU.

Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání zemědělského zaměření – obor: živočišná výroba, řidičský průkaz sk. B, základní znalost práce na PC, dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům.

Místo výkonu povolání: Nový kravín v Rancířově (u Dešné, okr. J. Hradec).

Předpokládaný termín nástupu - dle dohody.

V případě nutnosti možnost ubytování.

Dačická pekárna s.r.o. - Pekař - mísič

Dačická pekárna, s.r.o. přijme do pracovního poměru PEKAŘE - MÍSIČE

Místo výkonu práce: Dačická pekárna

Nabízíme:

  • stabilní pracovní zázemí v silné společnosti
  • dobré platové podmínky, zvláštní prémie
  • příspěvěk na stravování, závodní stravování
  • nástup možný IHNED
  • vhodné i pro osoby bez praxe

Bližší informace na tel.: p. Bureš, tel. 384 420 130

Práce v živočišné výrobě - ZEOS Vesce spol. s r.o.

ZEOS Vesce spol. s r.o. přijme do pracovního poměru traktoristu - pracovní zařazení včetně práce v živočišné výrobě.

Nabízíme:

  • práce v moderním, nově otevřeném provoze ve Vesci u Moravských Budějovic
  • dobré platové podmínky

Bližší informace na tel.: 602 529 478

Opravář zemědělských strojů / traktorista/ obsluha řezačky

Společnost RHEA HOLDING nabízí volné pracovní místo na pozici OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ/ TRAKTORISTA/OBSLUHA ŘEZAČKY

Místo výkonu práce:

  • Dešná

Požadujeme:

  • minimálně vyučen
  • řidičské oprávnění sk. T, B a svářečský průkaz

Nástup možný ihned.

Kontakt:

Tel. 384 498 122

Zootechnik chovu drůběže výkrm kuřat

Společnost RHEA HOLDING nabízí volné pracovní místo na pozici ZOOTECHNIK CHOVU DRŮBEŽE – výkrm kuřat.

  • farma Křeslík, ZD Starý Petřín 53, 671 06 Starý Petřín

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání zemědělského zaměření – obor: živočišná výroba
  • řidičské oprávnění sk. B
  • základní znalost práce na PC
  • dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • k dispozici služební byt